Aqua Shop Sodobar H2ONDA Slim poddřezový ACS - pokojová, chlazená, perlivá voda

Poddřezový sodobar H2ONDA Slim vhodný zejména pro kanceláře, domácnosti a sportovní prostředí. Jednoduše připraví vodu pokojové teploty, studenou vodu nebo studenou perlivou...
29 980 Kč
Doprava 590 Kč,Do týdne
Doporučená nabídka AQUA-SHOP.cz

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do týdne • 1 varianta590 Kč93 % • 272 recenzíDalší informace

Popis produktu

Poddřezový sodobar H2ONDA Slim vhodný zejména pro kanceláře, domácnosti a sportovní prostředí. Jednoduše připraví vodu pokojové teploty, studenou vodu nebo studenou perlivou...

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu

Poddřezový sodobar H2ONDA Slim vhodný zejména pro kanceláře, domácnosti a sportovní prostředí. Jednoduše připraví vodu pokojové teploty, studenou vodu nebo studenou perlivou vodu.

Poddřezová zařízení doporučujeme používat společně s trojcestnou vodovodní baterií.

VÝHODY:

Zařízení se snadno připojí k vodovodnímu systému (k jakémukoli vodovodu , bez nutnosti zednických prací).

Teplota vody a intenzita nasycení jsou snadno nastavitelné.

Zařízení je vybaveno systémem proti vytečení.

UV lampa pro desinfekci vody a zničení bakterií.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Produkce vody

Chlazení

Kapacita nádrže

Rozměry (ŠxVxH)

Váha

ACS (pokojová, studená, perlivá) 15 l/h akumulačně 1,6 l 20x26,5x44cm 16 kg

  • Maximální vstupní teplota: 35°C
  • Maximální tlak vody: 3,5 bar

V případě tlaku vody nad 3,5 baru je potřeba vybavit automat o redukční ventil, doporučujeme redukční ventil s manometrem 

V případě tlaku vody nad 3 bary doporučujeme zakoupit redukční ventil Hunter 

FILTRACE:

Zařízení je možné doplnit všemi typy filtrace AQL z naší nabídky na eshopu.

POZOR: Toto zařízení vyžaduje pravidelnou údržbu, aby byly zaručeny požadavky na kvalitu vody. Po dlouhé době nečinnosti (3/4 týdnů) proveďte důkladnou dezinfekci nebo v případě potřeby vyměňte filtr. Vstupní voda musí být pitná. 

MĚLI BYSTE VĚDĚT:

Láhev s CO2 není součástí sodobaru.

Redukční ventil CO2 není součástí výdejníku, lze dokoupit zde.

Láhev s CO2 pro perlivou vodu: 500g, rozměry 52 cm výška, 6 cm průměr, cca 1 000l perlivé vody 2kg, rozměry 53 cm výška, 10,5 cm průměr, cca 3 000l perlivé vody 4kg, rozměry 78 cm výška, 10,4 cm průměr, cca 6 000l perlivé vody 6kg, rozměry 79 cm výška, 14 cm průměr, cca 10 000l perlivé vody

Doporučujeme si tlakovou láhev zajistit do nájmu (nemusíte pak dělat roční povinné revize, kdyby jste si bombu koupil) od společnosti Linde, Immergas či jiné, co dodává tlakové láhve, roční nájem stojí cca 400 Kč a plnění bomby 400 Kč. 

Montáž a servis zařízení

Montáž a dopravu zajistí naši vlastní servisní technici po celé ČR a SR za 1 500 Kč s DPH + cestovné 14 Kč/km nebo paušální cestovné 990 Kč (mimo Prahu, Brno) / 1490 Kč (Praha, Brno) v případě, kdy je cesta technika spojená s dalšími montážemi nebo servisem po cestě. Cena montáže je orientační, záleží na obtížnosti montáže a použitém materiálu.

Servisní výměny se provádí 1 x za 6 měsíců dle spotřeby vody. Cena servisní výměny je 2 590 Kč + cestovné, to se platí paušálně 590 Kč (pro Prahu a Brno 990 Kč) v případě, kdy je cesta technika spojená s dalšími montážemi nebo servisem po cestě. Nebo 14 Kč/km v případě, kdy je to samotný výjezd technika - platí se v hotovosti technikovi.

Servisní výměna obsahuje práci autorizovaného technika, výměnu filtračních vložek, desinfekci, kontrolu a nastavení filtru.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.